Jak to funguje, co tu všechno je..

Nutné přečíst - jinak se nedostanete dovnitř !!!
Uživatelský avatar
Darklord
Administrator
Příspěvky: 1363
Registrován: 26 pro 2006, 00:52
Obor: BGEKA
Jméno: Jan Kříž
Kontaktovat uživatele:

Jak to funguje, co tu všechno je..

Příspěvekod Darklord » 26 pro 2006, 15:02

Nejdříve pro ty, co s těmito fóry nemají zkušenosti (ostatní přeskočí k dalším odstavcům:
phpBB fóra jsou kombinací spolužáků a společného mailu. Kromě spojení diskuse, profilů jednotlivých lidí, oznámení všeho druhu a sdílení souborů a dat na jednom místě nabízí i řadu možností, jež jinde k diispozici nejsou. Namátkou vyhledávání příspěvků, uživatelů, přehledné členění, téměř neomezený datový prostor a třeba přehledné značení nových a starých příspěvků. Nechybí ani soukromé zprávy mezi dvěma uživateli.


Toto fórum je koncipováno jako soukromé - pro spolužáky z geografie UK, imatrikulační rok 2006 a jim blízké osoby. Proto je celé fórum až na tuto sekci přístupné jen REGISTROVANÝM uživatelům.

Pro úspěšnou registraci je nutná aktivace administrátorem. My se vynasnažíme, aby časy od registrace k aktivaci byly minimální. Je to nutné proto, aby se sem nedostal každý náhodný návštěvník či nám to tu nezaspamovali roboti.

Ve fóru najdete jednotlivá témata, s přehledným (doufám, určitě ještě společně vylepšíme) členěním. Připomínám, že toto uvidíte až po REGISTRACI a aktivaci účtu. V tématech se nacházejí různé soubory ke stažení - přímo u jednotlivých příspěvků.

Pro soubory, jež svojí velikostí, či počtem nejsou vhodné do příloh (ani jako zazipovaná příloha) máme vlastní ftp server s relativně dosti místem. Více informací se dozvíte - logicky - až po registraci. Pro ty co nevědí co je ftp, tak to buď brzy poznají, nebo jim to může být jedno;-)

Objevují se zde materiály ke studiu, ke zkouškám, odkazy na jiné hodnotné zdroje (rozcestník) a mnoho dalšího - obsah je především na nás - všech uživatelích fóra.

Zpět na „Před registrací­ - obsah, pravidla“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host